Awam Kerajaan Warga JAWHAR

Seksyen Teknologi Maklumat

« Kembali ke Direktori Kakitangan

Jawatan Nama/Emel/Telefon
Ketua Seksyen Teknologi Maklumat
Afidah Binti Haji Mohd Isa
afidah@jawhar.gov.my
03-88837418
Penolong Pengarah Teknologi Maklumat
Nurain Binti Mhd Sharif
nurain@jawhar.gov.my
03-88837465
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat (Kanan)
Zamfitri bin A. Rahman
zamfitri@jawhar.gov.my
03-88837419
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Mohamad Basri Bin Razak
basri@jawhar.gov.my
03-88837410
Penolong Pegawai Teknologi Maklumat
Ili Raidah Bte Mahat
raidah@jawhar.gov.my
03-88837458
Juruteknik Komputer
Nurulhani Binti Mat Nawi
nurulhani@jawhar.gov.my
03-88837446
'
SIRIM IQNet SIRIM QAS MPC
Hubungi JAWHAR
Jabatan Wakaf, Zakat & Haji (JAWHAR)
Aras 8-9, Blok D,
No. 3, Jalan Tun Abdul Razak,
Kompleks Islam Putrajaya,
Presint 3, 62100 Putrajaya.
Talian Awam
Telefon: +(6) 03-8883 7400
Faks: +(6) 03-8883 7406
Emel: pejabatam[at]jawhar[dot]gov[dot]my
Statistik
Kemaskini Terakhir: 27 Mac, 2017 @ 10:55 AM
Anda Pelawat ke:
countercountercountercountercountercountercounter
Top