Awam Kerajaan Warga JAWHAR

Seksyen Pengurusan & Kewangan

« Kembali ke Direktori Kakitangan

Jawatan Nama/Emel/Telefon
Ketua Seksyen Pengurusan & Kewangan
Zakiah binti Ahmad@Ahmaddiah
zakiah@jawhar.gov.my
03-88837480
Akauntan Pengurusan
Kamalia Binti Kamaruddin
kamalia@jawhar.gov.my
03-88837459
Penolong Pengarah
Norlizah binti Mainoordin
norlizah@jawhar.gov.my
03-88837416
Pegawai Tadbir
Julia Binti Mohd Nasir
julia@jawhar.gov.my
03-88837470
Penolong Pegawai Tadbir
Anwar bin Umar Ruszaman
anwar@jawhar.gov.my
03-88837445
Penolong Akauntan
Norfadzlina Binti Abdul Latif
norfadzlina@jawhar.gov.my
03-88837439
Ketua Pembantu Tadbir (P/O)
Noraini binti Md Zain
noraini.zain@jawhar.gov.my
03-88837454
Ketua Pembantu Tadbir Kewangan
Zini Binti Othman
zini@jawhar.gov.my
03-88837427
Penolong Setiausaha Pejabat
Hawariah Binti Mohamad Anuar
hawariah@jawhar.gov.my
03-88837424
Pegawai Khidmat Pelanggan
Mohamed Khairudin bin Abdul Rashid
khairudin@jawhar.gov.my
03-88837400
Pembantu Tadbir (P/O)
Idzharudin bin Ibrahim
idzharudin@jawhar.gov.my
03-88837426
Pembantu Tadbir (P/O)
Hasnita Binti Che Abdullah
hasnita@jawhar.gov.my
03-88837462
Pembantu Tadbir (P/O)
Normaini binti Ayob
Normaini@jawhar.gov.my
03-88837400
Pembantu Tadbir
Hasrolnizam bin Rosli
hasrolnizam@jawhar.gov.my
03-88837471
Pembantu Tadbir
Nor Fazilah Binti Wahab
fazilah@jawhar.gov.my
03-88837423
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Nurhashikin Binti Suandi
nurhashikin@jawhar.gov.my
03-88837412
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Rohaizit bin Abdul Rashid
rohaizit@jawhar.gov.my
03-88837434
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Issyemmuddeen bin Iesa
issyemmuddeen@jawhar.gov.my
03-88837408
Pembantu Tadbir (Kewangan)
Kosong
Kosong
03-88837577
Pembantu Perpustakaan
Juliana binti Senin
juliana@jawhar.gov.my
03-88837578
Pengawal Keselamatan
Hasbullah Huzaini bin Che Hassan
huzaini@jawhar.gov.my
03-88837499
Pengawal Keselamatan
Mohd Fazri bin Zulkalnaini
fazri@jawhar.gov.my
03-88837421
Pengawal Keselamatan
Mohd Fadhil Khariry bin Abdullah Kassim
fadhil@jawhar.gov.my
03-88837499
Pengawal Keselamatan
Mohd Aliff bin Kuniel
aliff@jawhar.gov.my
03-88837400
Pemandu
Mohd Ishak Bin Abu
ishak@jawhar.gov.my
03-88837433
Pemandu
Zainuddin bin Abdul Samad
din@jawhar.gov.my
03-88837421
Pemandu
Mohamad Azgar bin Mohd Tahir
azgar@jawhar.gov.my
03-88837430
Pemandu
Mohamad Firdaus Bin Kasim
firdaus@jawhar.gov.my
03-88837502
Pembantu Am Pejabat
Mohamed Khallam bin Ismail
khallam@jawhar.gov.my
03-88837501
Pembantu Operasi
Aizan Bin Ibrahim
aizan@jawhar.gov.my
03-88837495
SIRIM IQNet SIRIM QAS MPC
Hubungi JAWHAR
Jabatan Wakaf, Zakat & Haji (JAWHAR)
Aras 8-9, Blok D,
No. 3, Jalan Tun Abdul Razak,
Kompleks Islam Putrajaya,
Presint 3, 62100 Putrajaya.
Talian Awam
Telefon: +(6) 03-8883 7400
Faks: +(6) 03-8883 7406
Emel: pejabatam[at]jawhar[dot]gov[dot]my
Statistik
Kemaskini Terakhir: 21 April, 2017 @ 3:19 PM
Anda Pelawat ke:
countercountercountercountercountercountercounter
Top