Awam Kerajaan Warga JAWHAR

Bahagian Wakaf

« Kembali ke Direktori Kakitangan

Jawatan Nama/Emel/Telefon
Pengarah Wakaf
Ruzman Bin Ramli
ruzman@jawhar.gov.my
03-88837477
Ketua Penolong Pengarah
Zarina binti Ibrahim
zarina@jawhar.gov.my
03-88837457
Penolong Pengarah
-Kosong-
-Kosong-
03-88837453
Pegawai Hal Ehwal Islam
Masykuri bin Khamid
masykuri@jawhar.gov.my
03-88837478
Akauntan
Maya Fahida Binti Mohd Esa
maya@jawhar.gov.my
03-88837400
Jurutera
-Kosong-
-Kosong-
03-8883 7447
Penolong Akauntan Wakaf
Mohd Nadzri bin Ahmad
mdnazri@jawhar.gov.my
03-88837414
Penolong Jurutera
-Kosong-
-Kosong-
03-88837413
Pembantu Tadbir (P/O)
Rohaizah binti Mohd Rojulan
rohaizah@jawhar.gov.my
03-88837431
Pembantu Tadbir (P/O)
Mohd Fazarul bin Mohd Safain
fazarul@jawhar.gov.my
03-88837409
Pembantu Hal ehwal Islam
-Ahmad Hafiz bin Ab. Kadir-
-Empty-
03-88837414
SIRIM IQNet SIRIM QAS MPC
Hubungi JAWHAR
Jabatan Wakaf, Zakat & Haji (JAWHAR)
Aras 8-9, Blok D,
No. 3, Jalan Tun Abdul Razak,
Kompleks Islam Putrajaya,
Presint 3, 62100 Putrajaya.
Talian Awam
Telefon: +(6) 03-8883 7400
Faks: +(6) 03-8883 7406
Emel: pejabatam[at]jawhar[dot]gov[dot]my
Statistik
Kemaskini Terakhir: 27 Mei, 2017 @ 3:21 PM
Anda Pelawat ke:
countercountercountercountercountercountercounter
Top