Awam Kerajaan Warga JAWHAR

Bahagian Wakaf

« Kembali ke Direktori Kakitangan

Jawatan Nama/Emel/Telefon
Pengarah Wakaf
Hairolanuar Bin Mohamad
hairolanuar@jawhar.gov.my
03-88837477
Ketua Penolong Pengarah
Zarina binti Ibrahim
zarina@jawhar.gov.my
03-88837457
Penolong Pengarah
-Kosong-
-Kosong-
03-88837453
Pegawai Hal Ehwal Islam
-Kosong-
-Kosong-
03-88837478
Akauntan
Maya Fahida Binti Mohd Esa
maya@jawhar.gov.my
03-88837400
Jurutera
-Kosong-
-Kosong-
03-8883 7447
Penolong Akauntan Wakaf
Mohd Nadzri bin Ahmad
mdnazri@jawhar.gov.my
03-88837414
Penolong Jurutera
-Kosong-
-Kosong-
03-88837413
Pembantu Tadbir (P/O)
Rohaizah binti Mohd Rojulan
rohaizah@jawhar.gov.my
03-88837431
Pembantu Tadbir (P/O)
Mohd Fazarul bin Mohd Safain
fazarul@jawhar.gov.my
03-88837409
Pembantu Hal ehwal Islam
Ahmad Hafiz bin Ab. Kadir
hafiz@jawhar.gov.my
03-88837414
SIRIM IQNet SIRIM QAS MPC
Hubungi JAWHAR
Jabatan Wakaf, Zakat & Haji (JAWHAR)
Aras 8-9, Blok D, Kompleks Islam Putrajaya (KIP),
Jalan Tun Abdul Razak, Presint 3,
62100 Putrajaya, Malaysia
Talian Awam
Telefon: +(6) 03-8883 7400
Faks: +(6) 03-8883 7406
Emel: pejabatam[at]jawhar[dot]gov[dot]my
Statistik
Kemaskini Terakhir: 17 November, 2017 @ 5:57 PM
Anda Pelawat ke: [wHitCounter]
Top