Awam Kerajaan Warga JAWHAR

Bahagian Penyelidikan & Kerjasama Antarabangsa

« Kembali ke Direktori Kakitangan

Jawatan Nama/Emel/Telefon
Pengarah Bahagian Penyelidikan dan Kerjasama Antarabangsa
Mohd Faizal Bin Ab. Hamid
faizal@jawhar.gov.my
03-88837407
Ketua Penolong Pengarah
-Kosong-
-Kosong-
03-88837438
Ketua Penolong Pengarah
Mohd Azizan bin Abdullah

03-88837411
Penolong Pengarah
Siti Zaida binti Mahmod
zaida@jawhar.gov.my
03-88837468
Penolong Pengarah
-Kosong-
-Kosong-
Pegawai Hal Ehwal Islam
Marziana binti Mat Hassan
marziana@jawhar.gov.my
03-88837400
Pegawai Hal Ehwal Islam
Khairul Anuar Bin Khalid
khairulanuar@jawhar.gov.my
03-88837455
Pembantu Tadbir (P/O)
Saifol Iskandar bin Md Kasim
saifol@jawhar.gov.my
03-88837475
Pembantu Tadbir
Noor Azura binti Zainal
noorazura@jawhar.gov.my
03-88837435
Pembantu Tadbir
Mohd Salman Bin Mohd Sopi
salman@jawhar.gov.my
03-88837429
Pembantu Hal Ehwal Islam
Ahmad Ariffin Bin Joferi
ariffin@jawhar.gov.my
03-88837403
SIRIM IQNet SIRIM QAS MPC
Hubungi JAWHAR
Jabatan Wakaf, Zakat & Haji (JAWHAR)
Aras 8-9, Blok D, Kompleks Islam Putrajaya (KIP),
Jalan Tun Abdul Razak, Presint 3,
62100 Putrajaya, Malaysia
Talian Awam
Telefon: +(6) 03-8883 7400
Faks: +(6) 03-8883 7406
Emel: pejabatam[at]jawhar[dot]gov[dot]my
Statistik
Kemaskini Terakhir: 21 November, 2017 @ 4:06 PM
Anda Pelawat ke: [wHitCounter]
Top