Awam Kerajaan Warga JAWHAR

Bahagian Baitulmal

« Kembali ke Direktori Kakitangan

Jawatan Nama/Emel/Telefon
Pengarah Baitulmal
Asrul Shuhada binti Mohd Salleh
shuhada@jawhar.gov.my
03-88837476
Ketua Penolong Pengarah
Hasanah binti Badrul
hasanah.badrul@jawhar.gov.my
03-88837444
Penolong Pengarah
Hafizah binti Abdul Shukor
hafizah.as@jawhar.gov.my
03-88837467
Penolong Pengarah
Nurul Ain binti Mohd Harudin
nurul.ain@jawhar.gov.my
03-88837417
Pegawai Hal Ehwal Islam
Murid Fadzli bin Musa
mfadzli@jawhar.gov.my
03-88837500
Penolong Akauntan
Nor Fadilah binti Harun
norfadilah@jawhar.gov.my
03-88837492
Pembantu Tadbir (P/O)
Siti Maryam binti Md. Noor
sitimaryam@jawhar.gov.my
03-88837472
Pembantu Tadbir (P/O)
Noriah binti Othman
noriah@jawhar.gov.my
03-88837461
Pembantu Hal Ehwal Islam
Ammar bin Aziz
ammar@jawhar.gov.my
03-88837492
'
SIRIM IQNet SIRIM QAS MPC
Hubungi JAWHAR
Jabatan Wakaf, Zakat & Haji (JAWHAR)
Aras 8-9, Blok D,
No. 3, Jalan Tun Abdul Razak,
Kompleks Islam Putrajaya,
Presint 3, 62100 Putrajaya.
Talian Awam
Telefon: +(6) 03-8883 7400
Faks: +(6) 03-8883 7406
Emel: pejabatam[at]jawhar[dot]gov[dot]my
Statistik
Kemaskini Terakhir: 27 Mac, 2017 @ 10:55 AM
Anda Pelawat ke:
countercountercountercountercountercountercounter
Top